Satış Sonrası Hizmetler

Tüm çalışmalarımızda ana prensibimiz müşterilerimiz ile ilişkimizin satışla bitmeyip, satış sonrasında da onların yanında olmak ve desteklemek üzerinedir. Hız, rahatlık, kalite ve kolaylık müşterilerimize sunduğumuz ve yarattığımız kurumsal değerlerimizdir. Satış sonrası sürecinde de sorumluluğumuz yüksektir. Talep edilen ihtiyaca en hızlı ve en doğru cevabı verebilen bir ekip ile çalışmak şirketimizin özen gösterdiği bir konudur. Zaman kaybını minimize etmek için gerekli olan bilgi ve donanımı üst seviyelere çıkarıyoruz.Servis ağımız yaygındır ve gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki teknik destek ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilmektedir.Yedek parça stoğumuz geniş ve kolay ulaşılabilir niteliktedir.Ürün yelpazemizde kullandığımız tüm ekipmanlar kendi bünyemizde gerekli testlerden geçiriliyor ve müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılıyor.

Böylece satılan ürünlerin her şekilde arkasında duruyor olmamız bizi tercih edilme sebebi haline getiriyor. Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir.Satış sonrası hizmetler konusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Günümüz koşullarında sektörümüzde mal ve hizmet konusunda seçilebilecek pek çok alternatif vardır. Bu nedenle firmamızı cazip kılan taraf kalitemiz ve satış sonrası hizmetlerimizdir. Etkin bir pazarlama, hizmet yönetim sistemi ve satış sonrası servis süreçleri ile bu doğrultuda sektörde fark yaratıyoruz.Müşteri memnuniyeti ile müşteri sadakati sağlayabiliyoruz.

İşimize olan saygımız müşterilerimiz ile olan bağımızı güçlendiriyor. Güçlü marka, kaliteli ekipman, nitelikli ekip ve hızlı çözüm üretebilme bizi bugün ki şartlarda hem tercih edilir hem de güvenilir kılıyor. Müşterilerimizin nezdinde güvenilir ve tüm beklentilerinin tam karşılandığı bir adres olmak bizim hassasiyetlerimizdendir. Satış ,teknik destek ve üretim olarak sürekli ar-ge faaliyetlerimiz devam ediyor ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Kurumsal kimliğimizi güçlendirerek sektördeki yerimizi her geçen gün biraz daha üstlere taşıyoruz. Bu çalışmalar ve sonuçlar firma olarak bizleri onurlandırıyor. Gelişerek, istikrarlı yarınlara diyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Churchill
Churchill