Dinamik Ve Yenilikçi

Hem satış hem üretim olarak dinamik, genç, eğitimli ve nitelikli bir ekibe sahibiz. Bu sayede her konuda kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Dinamiğiz, sektörde dikkat çekiyoruz ve farklılık yaratıyoruz. Her zaman algımız yenilikçi ve inovatif bir firma olmak. Ürün çeşitliliğimiz çok fazla ve esnek.Sadece standart ürünler üretip tüm müşterilerimizi bu standardizasyona yönlendirmek yerine ihtiyaca göre müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Verimliliklerini arttırıyoruz. Müşterilerimizin bu özel çözüm noktasında kendisini tamamen doğru yerde hissetmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden biri de ürün çeşitliliği ve kalitesi. Ürünlerimizin tüm tasarımları %100 olarak bize aittir ve bu sayede çeşitlilik sağlayabiliyoruz. Her yıl kendimize ve ürünlerimize yenilikler katmaya devam ediyoruz.Yenilik sürecinde uygulamaya alınan ürünün bir sonraki üretiminde herhangi bir eksiklikle karşılaşılmaması üretim ile tasarım birimimizin güçlü koordinesi ve titiz çalışması ile olmaktadır.

Ekibimizin tamamı alanında eğitim görmüş ve başarılı, hırslı insanlardan oluşuyor.Gerek yurt içi gerekse yurt dışı seminerleri ile bilgilerine bilgi ekliyor günümüz teknolojisini üretim alanına taşınıp zamandan tasarruf edilmesi sağlanıyor. Firmamız çeşitli öneri geliştirme seminerlerine katıldığı gibi kendi içinde de gelişimimizi destekleyici faaliyetlerde bulunuyor ve bu uygulamaların da verimliliği ile takım arkadaşlarımızın da kendilerini sürekli düşündüren ve geliştiren bir yapıyı da beraberinde getirmiş olmasını sağlıyoruz.

Önerileri değerlendirme aşamasında takım arkadaşlarımıza verdiğimiz değer ile de kendilerine sürekli olarak bir şeyler katmalarını da sağlamış oluyoruz. Firmamız tüm bitirilmiş başarılı projeleri ile kalitesini kanıtlamış durumdadır.Genç kadro ile çalışmanın sosyal kazanımları da fazlasıyla etkili ve güzel sonuçlar doğuruyor.Firma içerisinde de farklı ve faydalı etkinlikler yapılarak ISI-TAN ailesini güçlendiriyor ve bu dinamizmi sevgi, saygı çerçevesi ile daha da değerli hale getiriyoruz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Churchill
Churchill