Güvenilir Marka;

2001 yılında kurulan firmamız, sektörde Churchill markası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğumuz günden itibaren her türlü ticari aksiyona kısa vadeli değil, uzun vadeli baktığımız için tercih sebebiyiz. Firmamız kurumsal olarak her geçen gün daha ileriye gidiyor. Gelişiyor, değişiyor ve yenilikçi uygulamalarımız ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. Böylece markamız güvenilir bir marka olmaya devam ediyor ve marka gücümüz her zaman ürünlerimizin arkasında duruyor.Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin arkasında, satış sonrası hizmetlerimizden kaynaklanan kanıtlanmış bir güven var.Ürünlerimiz pazarda beğeniliyor. Özelikle tercih ediliyor.Ve bu beğeni istikrarlı bir grafik çiziyor.

Okunuşu, söylenişi kolay sevilen bir markayız. Sektörde uzun zamandır yer alıyoruz.Gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuar organizasyonlarına katılarak sektördeki yerimizi daha da güçlendiriyoruz. Bunun getirisi olan tüketici bilinilirliğimiz var. Yıllardır sektörde daima doğru strateji ile izlediğimiz dürüst ticaretimizle tercih ediliyoruz. Yüksek ürün kalitesinden dolayı müşterilerde bu algı oturmuş durumda. Markamıza olan güvenin diğer sebepleri de kolay bulunabilirlik,ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet. İstikrarlı ve kurumsal bir firmayız. Ürün ve hizmet kalitesinden kesinlikle taviz vermeyiz.Markamız, kalitesi ile kendine dünya üzerinde güçlü bir yer edinmiş durumda ve her geçen gün rakipleri arasından kendini ön plana çıkartmaktadır.

Her yıl hedeflerimize ulaşıyor ve başarı ile kendimizi kanıtlamaya devam etmiyoruz. Aynı istikrarla daha da emin adımlarla daha fazla ülkeye ihracat yaparak markamızı dünya ağında genişletmeye devam edeceğiz. Markamız firmamızı temsil ederken aynı zamanda ülkemizi de temsil etmektedir. Başarılı bir markanın dünya ağında büyümesi de ülkemiz adına gururumuzdur. Markamız tüm sorumlulukları ile birlikte doğa dostu teknolojimiz ile doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor. Firmamız başarı hikayesini yazarken ilke olarak kalite, hız, doğru çözüm ile başladı.Şimdi ise üzerine sürekli eklenen yenilikler ile başarı hikayesini yazmaya devam etmektedir. İyi bir adres olmak büyük ve uzun süreli bir istikrar gerektirir ve biz bu yolda doğru adımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşteri Merkezli Anlayış;

Alacağımız her kararda müşterilerimizi merkeze koyarız. Önce müşterilerimiz kazanırsa sonra bizim kazanacağımızı biliriz. Müşteri bizim için sadece müşteri değildir. Belirlenecek olan ihtiyacın, ürünün bizlere yeni katacağı bilgiler ile kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Böylece ihtiyaç duyulan ürünü doğru ve tam verim alınabilir şekilde üretip müşterilerimizin isteklerine zamanında,tam ve doğru olarak cevap verebiliyoruz. Müşterilerimize doğru ve eksiksiz cevap verdiğimiz noktada zaten bir kez daha tercih ediliyor ve bu istikrarı koruyoruz. Müşterilerimize karşı her zaman ilgili olmak, güvenilir olmak ve disiplinli olmak en büyük hizmet prensiplerimizdendir.

Müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret ederiz. Onların istek ve beklentilerini dinleriz. Müşterilerimizle birlikte belirli aralıklarla çeşitli yurt dışı seminerlerine katılır ve onlar için en uygun çözüm yolunu bulup işlerini geliştirmelerinde destekçi oluruz. Tüm ekiplerimizin müşterilerimiz ile olan iletişimi üst seviyededir. Bu da tercih edilme sebeplerimizden biridir. Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarında da onlara özel çözümler sunabiliyoruz. Bunun için donanımı en üst seviyede profesyonel takım arkadaşlarımız mevcut. Ve bu çözümleri sunarken müşterilerimiz için en karlı,en verimli ve en kullanışlı olabilecek çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz. Referanslarımızın tamamına yakın kısmı başka müşterileride bizlere güvenle yönlendirmektedir. Bu durum da bizlerin müşteri gözündeki yerimizin daha da güçlü hale geldiğini ve doğru adımlarla hedefe doğru gittiğimizi bizlere göstermektedir. Tüm müşterilerimiz ayrı ayrı tecrübelerimizdir ve tüm ihtiyaçlara doğru cevap vermek işimize tam konsantre olduğumuzu da göstermektedir.

Hedeflerimiz her yıl yükseliyor farklı sektörlerin de tercihlerine uygun üretimler yapıyoruz.böylece farklı deneyimlerle üretim ağımızı güçlendiriyor ve güncelliyoruz. Üretim ağımız geliştikçe müşteri ağımızda gelişmekte ve yepyeni projelerle markamızı güçlendirmeye devam etmekteyiz.Kalitemizden ödün vermedikçe müşteri ağımız,kaliteyi ve ne istediğini bilen bir kitleye dönüşüyor. Her müşterimiz ayrı ayrı referanslarımızdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın karşılığı olarak sektörde güçlenmeye devam ediyor ve kaliteli çizgimizi yarınlara daha da belirgin halde taşıyacağımıza inanıyoruz. Bugün, yarın ve daima mutlu müşteri ağımızı büyüteceğiz.

Dinamik ve Yenilikçi;

Hem satış hem üretim olarak dinamik, genç, eğitimli ve nitelikli bir ekibe sahibiz. Bu sayede her konuda kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Dinamiğiz, sektörde dikkat çekiyoruz ve farklılık yaratıyoruz. Her zaman algımız yenilikçi ve inovatif bir firma olmak. Ürün çeşitliliğimiz çok fazla ve esnek.Sadece standart ürünler üretip tüm müşterilerimizi bu standardizasyona yönlendirmek yerine ihtiyaca göre müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Verimliliklerini arttırıyoruz. Müşterilerimizin bu özel çözüm noktasında kendisini tamamen doğru yerde hissetmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden biri de ürün çeşitliliği ve kalitesi. Ürünlerimizin tüm tasarımları %100 olarak bize aittir ve bu sayede çeşitlilik sağlayabiliyoruz. Her yıl kendimize ve ürünlerimize yenilikler katmaya devam ediyoruz.Yenilik sürecinde uygulamaya alınan ürünün bir sonraki üretiminde herhangi bir eksiklikle karşılaşılmaması üretim ile tasarım birimimizin güçlü koordinesi ve titiz çalışması ile olmaktadır.

Ekibimizin tamamı alanında eğitim görmüş ve başarılı, hırslı insanlardan oluşuyor.Gerek yurt içi gerekse yurt dışı seminerleri ile bilgilerine bilgi ekliyor günümüz teknolojisini üretim alanına taşınıp zamandan tasarruf edilmesi sağlanıyor. Firmamız çeşitli öneri geliştirme seminerlerine katıldığı gibi kendi içinde de gelişimimizi destekleyici faaliyetlerde bulunuyor ve bu uygulamaların da verimliliği ile takım arkadaşlarımızın da kendilerini sürekli düşündüren ve geliştiren bir yapıyı da beraberinde getirmiş olmasını sağlıyoruz.

Önerileri değerlendirme aşamasında takım arkadaşlarımıza verdiğimiz değer ile de kendilerine sürekli olarak bir şeyler katmalarını da sağlamış oluyoruz. Firmamız tüm bitirilmiş başarılı projeleri ile kalitesini kanıtlamış durumdadır.Genç kadro ile çalışmanın sosyal kazanımları da fazlasıyla etkili ve güzel sonuçlar doğuruyor.Firma içerisinde de farklı ve faydalı etkinlikler yapılarak ISI-TAN ailesini güçlendiriyor ve bu dinamizmi sevgi, saygı çerçevesi ile daha da değerli hale getiriyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler;

Tüm çalışmalarımızda ana prensibimiz müşterilerimiz ile ilişkimizin satışla bitmeyip, satış sonrasında da onların yanında olmak ve desteklemek üzerinedir. Hız, rahatlık, kalite ve kolaylık müşterilerimize sunduğumuz ve yarattığımız kurumsal değerlerimizdir. Satış sonrası sürecinde de sorumluluğumuz yüksektir. Talep edilen ihtiyaca en hızlı ve en doğru cevabı verebilen bir ekip ile çalışmak şirketimizin özen gösterdiği bir konudur. Zaman kaybını minimize etmek için gerekli olan bilgi ve donanımı üst seviyelere çıkarıyoruz.Servis ağımız yaygındır ve gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki teknik destek ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilmektedir.Yedek parça stoğumuz geniş ve kolay ulaşılabilir niteliktedir.Ürün yelpazemizde kullandığımız tüm ekipmanlar kendi bünyemizde gerekli testlerden geçiriliyor ve müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılıyor.

Böylece satılan ürünlerin her şekilde arkasında duruyor olmamız bizi tercih edilme sebebi haline getiriyor. Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir.Satış sonrası hizmetler konusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Günümüz koşullarında sektörümüzde mal ve hizmet konusunda seçilebilecek pek çok alternatif vardır. Bu nedenle firmamızı cazip kılan taraf kalitemiz ve satış sonrası hizmetlerimizdir. Etkin bir pazarlama, hizmet yönetim sistemi ve satış sonrası servis süreçleri ile bu doğrultuda sektörde fark yaratıyoruz.Müşteri memnuniyeti ile müşteri sadakati sağlayabiliyoruz.

İşimize olan saygımız müşterilerimiz ile olan bağımızı güçlendiriyor. Güçlü marka, kaliteli ekipman, nitelikli ekip ve hızlı çözüm üretebilme bizi bugün ki şartlarda hem tercih edilir hem de güvenilir kılıyor. Müşterilerimizin nezdinde güvenilir ve tüm beklentilerinin tam karşılandığı bir adres olmak bizim hassasiyetlerimizdendir. Satış ,teknik destek ve üretim olarak sürekli ar-ge faaliyetlerimiz devam ediyor ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Kurumsal kimliğimizi güçlendirerek sektördeki yerimizi her geçen gün biraz daha üstlere taşıyoruz. Bu çalışmalar ve sonuçlar firma olarak bizleri onurlandırıyor. Gelişerek, istikrarlı yarınlara diyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Churchill
Churchill